nr oferty: 82967 / 2018-04-06
Praca dla informatyków
Tester .NET / C#
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript,
Opis stanowiska:

OPIS STANOWISKA:

  • Planowanie testów,

  • Przygotowywanie testów integracyjnych,

  • Testowanie produktów pod względem zgodności ze specyfikacją (walidacja, weryfikacja, kompletność, poprawność),

  • Dokładne opisywanie testów pozwalające na odtworzenie problemów,

  • Wspieranie zespołu programistów w procesie wytwarzania oprogramowania (przegląd testów jednostkowych, wsparcie programistyczne).

Oferujemy:

OFERUJEMY:

  • Kontakt z najnowszą technologią systemów sterowania,

  • Możliwość poszerzania wiedzy poprzez udział we wdrożeniach nowych projektów,

  • Ciekawą i niemonotonną pracę w kreatywnym i dynamicznym zespole,

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych przez udział w dedykowanych szkoleniach specjalistycznych,

  • Partnerską atmosferę pracy.

Wymagania:

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane informatyczne,

  • Minimum rok doświadczenia zawodowego na stanowisku testera lub programisty,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2,

  • Bardzo dobra znajomość języka C# (.net 4+),

  • Znajomość języka JavaScript,

  • Doświadczenie w programowaniu obiektowym,

  • Przynajmniej podstawowa znajomość wzorców MVC, MVP, MVVM,

  • Prawo jazdy kat. B,

  • Dyspozycyjność.

Miejsce pracy:
okolice Poznania, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-06 - 2018-05-06
Link do oferty: http://www.praca.pl/inzynier-ds-sieci-z-jezykiem-angielskim-niemieckim-francuskim_303285.html