nr oferty: 96378 / 2018-11-08
Pracownik Serwisu Helpdesk Maszyn Sterowanych Numerycznie - Doradca Serwisowy
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
OBOWIĄZKI

  • przyjmowanie zgłoszeń serwisowych;

  • zdalne diagnozowanie oraz rozwiązywanie usterek;

  • przygotowywanie ofert;

  • zamawianie części zamiennych;

  • dbałość o funkcjonowanie parku maszynowego w salonie siedziby firmy;

  • wyjazdy do klientów.

Oferujemy:
OFERUJEMY

  • zatrudnienie na umowę o pracę;

  • pracę od poniedziałku do piątku;

  • indywidualne przyuczenie do obowiązków;

  • systematyczne, podnoszące kwalifikacje szkolenia;

  • długoterminową pracę w prężnie działającej firmie, o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Wymagania:
WYMAGANIA

  • wykształcenie min. średnie techniczne lub wyższe (informatyka, elektronika, mechanika, mechatronika);

  • prawo jazdy kategorii B;

  • znajomość programów Microsoft Office;

  • umiejętność czytania schematów elektrycznych;

  • zdolności manualne;

  • dobra znajomość obsługi komputera;

  • znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie komunikatywnym wmowie ipiśmie;

  • dobra organizacja pracy, otwartość, komunikatywność, kreatywność;

  • mile widziana znajomość branży stolarskiej imaszyn stolarskich;

  • doświadczenie wpracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:
Żory, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-08 - 2018-12-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-ios_455238.html