nr oferty: 97416 / 2018-11-28
Praca dla informatyków
Informatyk – Administrator sieci
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie. W kwestii finansowej podchodzimy do kandydatów indywidualnie w zależności od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość elastycznego czasu pracy

  • Możliwość rozwoju w zakresie systemów ERP Microsoft Dynamics

  • Możliwość rozwoju w środowisku Siemens Simatic WinCC

Oferujemy:
Zakres obowiązków:

  • Administracja serwerami i stacjami roboczymi

  • Zarządzanie siecią LAN/WAN w firmie

  • Wsparcie dla użytkowników

  • Tworzenie backupów komputerów i baz danych

  • Zarzadzanie i utrzymanie systemów wspomagających produkcję i inne działy w firmie

Wymagania:
Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

  • Biegła znajomość systemów Windows

  • Umiejętność zarządzania bazami danych SQL i Oracle

  • Znajomość rozwiązań sieciowych opartych o technologie Cisco

  • Znajomość zagadnień technicznych związanych z infrastrukturą informatyczną (m.in. 10GbE, WiFi, VLAN) oraz telekomunikacyjną

  • Podstawowa znajomość automatyki (sprzęt i protokoły komunikacyjne)

  • Znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego

  • Znajomość rozwiązań z zakresu CCTV będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:
Zielonka okolice Węglińca, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-28 - 2018-12-28
Link do oferty: http://www.praca.pl/helpdesk-z-jezykiem-niemieckim_463425.html