nr oferty: 79421 / 2018-02-12
Praca dla informatyków
Staż / Praktyki w dziale IT (k/m)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:
Zadania:

  • Instalacja i zarządzanie oprogramowaniem na komputerach i serwerach.

  • Budowa i konfiguracja sieci komputerowej.

  • Wykonywanie prac serwisowych sprzętu informatycznego.

  • Tworzenie oprogramowania.

  • Opracowywanie dokumentacji.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Praktyki płatne €“ zatrudnienie na umowę opraktykę absolwencką (zgodnie zustawą zdnia 17 lipca 2009r. opraktykach absolwenckich).

  • Możliwość zdobycia doświadczenia wpracy zzaawansowanymi technologiami w międzynarodowej korporacji będącej światowym liderem przemysłu elektronicznego

  • Na terenie firmy do dyspozycji w pełni wyposażona siłownia oraz pokój relaksu z konsolą do gier oraz HTC VIVE do regeneracji sił i odpoczynku.

Wymagania:
Wymagania:

  • Studenci III, IV i V roku studiów oraz absolwenci.

  • Podstawowa wiedza na temat architektury sieci informatycznych.

  • Podstawowe umiejętności programowania w dowolnym języku.

  • Podstawy znajomości konfiguracji SharePoint

  • Podstawowa wiedza na temat sprzętu informatycznego.

Miejsce pracy:
Zielonka k. Warszawy, mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-12 - 2018-03-14
Link do oferty: http://www.praca.pl/administrator-baz-danych-oracle_290641.html