nr oferty: 73199 / 2017-10-25
Praca dla informatyków
Inżynier Systemowy
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: CL,
Internet: Apache,
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:
Wymagania:

Sygnity jest czołową polską firmą. Od ponad 25 lat dostarczamy i wdrażamy zaawansowane technologicznie rozwiązania. Świadczymy usługi w pełnym zakresie: od konsultingu, poprzez realizację i wdrożenie, aż do serwisowania i outsourcingu.

Szukamy ludzi z pasją, którzy nie boją się nowych wyzwań i chcą stać się częścią firmy kochającej branżę IT.

Rozpocznij zawodową karierę od projektów dla naprawdę wielkich graczy!

Jeśli posiadasz:

  • Podstawową znajomość systemów operacyjnych klasy Windows, Linux (w tym znajomość programowania skryptowego,

  • Podstawową znajomość motorów baz danych ORACLE, MS SQL Server (instalacja, konfiguracja, archiwizacja, język SQL),

  • Podstawową znajomość serwerów www Apache Tomcat,

  • Znajomość języków programowania Java,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym rozumienie dokumentacji technicznej.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień sieciowych,

  • Znajomość zagadnień VPN.

U nas będziesz:

  • Odpowiadać za administrowanie i monitorowanie dużych środowisk bazodanowych Oracle,

  • Odpowiadać za administrację aplikacjami Oracle,

  • Świadczyć wsparcie dla Klientów w godzinach obowiązywania okien serwisowych,

  • Współpracować z supportem producenta oprogramowania oraz sprzętu.

Z nami zyskasz:

  • Możliwość wdrażania innowacyjnych rozwiązań,

  • Długofalową współpracę,

  • Elastyczną formę zatrudnienia,

  • Benefity pozapłacowe: opieka medyczna, Multisport, ubezpieczenie grupowe,

  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole ekspertów, chętnie dzielących się wiedzą.

Miejsce pracy:
Zielona Góra, lubuskie, Polska
Oferta ważna:
2017-10-25 - 2017-11-24
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-informix_256314.html