nr oferty: 82253 / 2018-03-23
Praca dla informatyków
Specjalista IT
Umiejętności komputerowe:
Internet: DNS,
Opis stanowiska:

Oferujemy:

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie kierunkowe informatyczne

  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

  • Zdolności analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów

  • Komunikatywność i umiejętność pracy samodzielnie jak i w zespole

  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność i odpowiedzialność

  • Elastyczność, dyspozycyjność

Wymagania:

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Administracja i nadzór nad bieżącym utrzymaniem systemów IT

  • Współpraca z dostawcami rozwiązań sieciowych i systemów IT

  • Uczestnictwo w projektach IT rozwijających i wspomagających procesy biznesowe

  • Wdrażanie nowych funkcjonalności

  • Umiejętności diagnozowania i lokalizacji problemów z siecią

  • Doświadczenia w pracy w zakresie administrowania systemami IT oraz wsparcia ich użytkowników

  • Znajomości systemów operacyjnych z rodziny MS Windows

  • Znajomość środowisk serwerowych z rodziny Windows:Active Directory, DNS, DHCP, Print Server, DFS

  • Znajomość zagadnień związanych z LAN, WAN i Wi-Fi

  • Znajomość SCCM, SCOM

  • Umiejętności diagnozowania problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem

  • Wykonywanie zleconych zadań administracyjnych

  • Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników systemów informatycznych

  • Wsparcie w utrzymaniu bezpieczeństwa infrastruktury teleinformatycznej, usług i danych

  • Podstawowa wiedza systemów typu Płatnik

Miejsce pracy:
Żary, lubuskie, Polska
Oferta ważna:
2018-03-23 - 2018-04-21
Nasz partner Praca.pl
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista_301132.html