nr oferty: 93264 / 2018-09-24
Praca dla informatyków
Starszy informatyk
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Internet: HTML, CSS,
Opis stanowiska:

Warunki pracy

Praca przy komputerze - obsługa informatyczna, obsługa urządzeń biurowych, poruszanie się po budynku bez windy, podjazdów, drzwi odpowiedniej szerokości i odpowiednio dostosowanych toalet,

Zakres zadań

  • Administracja sieciami oraz urządzeniami sieciowymi
  • Nadzorowanie stanu technicznego sprzętu, konserwacja, naprawy, utylizacja
  • Administracja, konfiguracja urządzeń (serwery, firewall, macierze dyskowe, urządzenia wielofunkcyjne, stacje robocze),
  • Wykonywanie i weryfikacja kopii zapasowych baz danych
  • Administrowanie, konfiguracja i nadzór nad aplikacjami dziedzinowymi
  • Pełnienie obowiązków redaktora BIP, bieżąca aktualizacja BIP i strony internetowej Urzędu
  • Wsparcie w zakresie obsługi e-PUAP, podpisu elektronicznego, korespondencji elektronicznej,
  • Prowadzenie spraw związanych z BHP
  • Prowadzenie spraw związanych z majątkiem PIW
Wymagania:

Wymagania niezbędne

wykształcenie: wyższe informatyka
doświadczenie zawodowe/staż pracy: 2 lata doświadczenia zawodowego
  • Dobra znajomość konfiguracji środowiska Microsoft Windows 10, Windows 2012 Server, Active Director
  • Posiadanie wiedzy zapewniającej obsługę informatyczną i utrzymanie ciągłości pracy stanowisk pracy wyposażonych w komputery, drukarki, urządzenia MFP,
  • Znajomość zagadnień z zakresu sieci LAN i WAN,
  • Dobra znajomość protokołów TCP/IP,
  • Dobra znajomość sprzętu, oprogramowania oraz usług IT,
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe

Wymagania dodatkowe

  • Mile widziane posiadanie certyfikatu Microsoft Windows Server, CISCO CCNA
  • Podstawowa znajomość HTML, CSS, PHP
  • Mile widziana wiedza z zakresu RODO
Miejsce pracy:
Zamość, lubelskie, Polska
Oferta ważna:
2018-09-24 - 2018-10-24
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_asystent_w_dziale_hr_z_biegla_znajomoscia_jez_rosyjskiego_oraz_bardzo_dobra_znajomoscia_jez_angielskiego_za_granica_20130927_102022