nr oferty: 99311 / 2019-01-08
Praca dla informatyków
Analityk e-commerce
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML,
Opis stanowiska:

Jeżeli:

  • Wiesz jak zrobić stałą analizę ruchu w sklepie internetowym

  • Potrafisz badać efektywności wprowadzonych w sklepie zmian

  • Umiesz przeprowadzać badania i testy użyteczności

  • Jesteś mocny w analizowaniu konkurencji i monitorowaniu trendów e-commerce

  • Poradzisz sobie z weryfikacją realizacji określonych KPI

  • Masz talent do tworzenia analiz zachowania użytkowników na stronie sklepu

  • Znasz się na raportowaniu kluczowych wskaźników i rekomendowaniu zmian w zakresie ich optymalizacji

TO SZUKAMY WŁAŚNIE CIEBIE !!!

Oferujemy:
W zamian mamy dla Ciebie:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • Zdobywanie doświadczenia zawodowego w perspektywicznej branży

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i doskonalenia swoich umiejętności

  • Kontakt z produktami najnowszej technologii

  • Prywatna opieka medyczna

  • Ubezpieczenie na życie

  • Karta MultiSport, siłownia, sala do squash a dla ceniących aktywność fizyczną

  • .....a także profesjonalnie wyposażony klub muzyczny

Wymagania:

Idealny kandydat powinien posiadać:

  • Co najmniej roczne doświadczenie w obszarze analizy danych

  • Dobrą znajomości Google Analytics - zarówno w zakresie implementacji, jak i raportowania

  • Biegłą obsługę HotJar, Search Console, Tag Manager, Data Studio i Excel

  • Zaawansowaną znajomość HTML, Google Optimize, Power Point

  • Znajomość angielskiego na poziomie komunikatywnym w mowie i umożliwiającym czytanie dokumentacji w tym języku

  • Pasję do liczb, sumienność i dokładność

  • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy w zespole

Miejsce pracy:
Zamienie k. Warszawy , mazowieckie, Polska
Oferta ważna:
2019-01-08 - 2019-02-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/junior-sharepoint-specialist_473192.html