nr oferty: 77545 / 2018-01-10
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Sieci
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • pozyskiwanie i obsługa sieci handlowych wielkopowierzchniowych w zakresie realizowania kontraktów i strategii,

  • rozwijanie i budowanie rynku w obszarze sprzedaży B2B,

  • nawiązywanie oraz utrzymywanie kontaktów handlowych z klientami,

  • prowadzenie negocjacji handlowych i zawieranie umów,

  • przygotowywanie ofert i oraz realizacja planów sprzedażowych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia pracy,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz dużą samodzielność w podejmowaniu decyzji;

  • pracę w międzynarodowym środowisku.

Wymagania:

  • doświadczenie w branży technicznej - warunek konieczny,

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

  • łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych,

  • wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i prezentacyjne,

  • duża samodzielność i świetna organizacja pracy własnej.

Miejsce pracy:
Zabrze, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-10 - 2018-02-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-c_277984.html