nr oferty: 87265 / 2018-06-11
Praca dla informatyków
IT Service Engineer
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Instalacja i konserwacja infrastruktury informatycznej zakładu, w tym między innymi sieci, głosu, zabezpieczeń, aktywnego katalogu, serwera itp.;

  • Monitorowanie wydajności systemu informatycznego oraz rozwiązywanie ewentualnych problemów;

  • Wspieranie projektowania sieci lokalnych i systemów IT, wdrażanie, zwiększanie ich wydajności;

  • Utrzymywanie standardu sieciowego z grupą;

  • Informatyczne zarządzanie środkami trwałymi;

  • Wdrażanie systemu bezpieczeństwa IT i działanie w oparciu o politykę grupową;

  • Codzienne wsparcie klienta końcowego oraz analizowanie problemów.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dużym, międzynarodowym zakładzie produkcyjnym;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Atrakcyjny pakiet benefitów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne;

  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego;

  • Znajomość urządzenia sieciowego CISCO / Hua Wei, systemu głosowego, systemu Windows Server i systemu operacyjnego oraz innego sprzętu IT (serwer, pamięć masowa itp.);

  • Znajomość technologii SKYPE, VM;

  • Znajomość zasad bezpieczeństwa LAN / WAN i związanych z nimi zasad;

  • Umiejętność zarządzania dostawcami;

  • Mile widziane certyfikaty: CCNP, PMP, ITIL, MSCE;

  • Mile widziana umiejętność zarządzania projektem;

  • Komunikatywność;

  • Zdolność do szybkiego uczenia się i gotowość do nowych wyzwań;

  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Miejsce pracy:
Zabrze, śląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-11 - 2018-07-11
Link do oferty: http://www.praca.pl/architekt-it_312157.html