nr oferty: 89966 / 2018-07-25
Praca dla informatyków
Senior Network Engineer (Starszy Administrator Sieci)
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Opis stanowiska:

INEA dostarcza usługi multimedialne, a przede wszystkim Internet, do blisko 250 tysięcy gospodarstw domowych w Wielkopolsce. W ramach nowego projektu rządowego POPC2 w najbliższych latach firma zapewni światłowód ponad 200 tysiącom kolejnych gospodarstw. Ale to nie wszystko, ze swoimi usługami docieramy także do Klientów biznesowych proponując im zaawansowane rozwiązania technologiczne.

Co myślisz o:

  • administracji urządzeniami sieciowymi niezbędnymi do działania sieci teleinformatycznej iusług internetowych

  • analizie i usuwaniu bieżących problemów oraz usterek w sieci teleinformatycznej i działaniu usług świadczonych klientom oraz optymalizacji działań zapobiegających ich ponownemu występowaniu

  • prowadzeniu projektów oraz przygotowywaniu koncepcji rozwiązań, zestawień i raportów dotyczących tych projektów

  • zapewnieniu wsparcia przy projektowaniu i wdrażaniu nowych produktów oraz technologii iprocesów związanych z ich obsługą

  • prowadzeniu i utrzymywaniu aktualnej dokumentacji dotyczącej prowadzonych prac, wykorzystywanych urządzeń i wprowadzanych zmian;

  • dokonywaniu oceny zapotrzebowania i doradztwie przy zakupie nowych urządzeń oraz technologii wraz zrozwojem istniejących

Oferujemy:
Daj o siebie zadbać! Mamy dla Ciebie:

  • pracę na sprzęcie różnych producentów (Juniper, Nokia, Cisco, Huawei)

  • pracę w technologiach MPLS, L2/L3 VPN, BGP, IS-IS, Multicast

  • miejsce przy realizacji zaawansowanych projektów sieciowych w zespole ekspertów działu sieci szkieletowej

  • pracę w nowoczesnej przestrzeni biurowej INEA PARK, w tym m. in. różnorodne strefy pracy i odpoczynku, kuchnie z zapleczem socjalnym

  • elastyczne godziny pracy

  • bezpłatny dojazd do INEA PARK autobusem pracowniczym - przystanek 5 minut od INEA Stadionu

  • kantynę na miejscu, gdzie zjesz ciepły posiłek

  • bony świąteczne

  • prywatną opiekę medyczną

  • kartę Multisport i system kafeteryjny MyBenefit

  • usługi INEA na preferencyjnych warunkach

Wymagania:
Czego my potrzebujemy?

  • znajomości technologii sieciowych popartej doświadczeniem (5 lat)

  • doświadczenia w obszarach sieciowych dotyczących routingu, switchingu oraz multicastu

  • praktycznej znajomości zagadnień związanych z MPLS, BGP, IS-IS, QoS

  • znajomości urządzeń sieciowych Juniper, Nokia i Cisco

  • znajomości języka angielskiego umożliwiająca pracę z dokumentacją

  • znajomości narzędzi do monitorowania sieci

  • umiejętności pracy przy dynamicznie zmieniających się zadaniach

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • mile widziana praktyczna znajomość jednego z języków skryptowych Python/Perl

Miejsce pracy:
Wysogotowo, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-07-25 - 2018-08-24
Link do oferty: http://www.praca.pl/help-desk-consultant-with-german-dutch-swedish_319323.html