nr oferty: 85930 / 2018-05-22
Praca dla informatyków
Automatyk / Informatyk
Umiejętności komputerowe:
Internet: CSS,
Opis stanowiska:

  • realizacjaprojektów doradczych i audytowych w zakresie wdrożenia systemów automatyki przemysłowej (OT €“ SCADA, DCS)

  • wsparcie naszych klientów w monitorowaniu i/lub obsłudze incydentów bezpieczeństwa w systemach OT

  • wspieranie innych zespołów PwC w zakresie zagadnień związanych z OT

  • tworzenie metodyk oraz analiz i raportów dotyczących realizowanych prac

  • analizaśrodowiska teleinformatycznego naszych klientów

  • tworzenie i aktualizacja metodyk i narzędzi wspierających realizowane zadania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość udziału w największych i najbardziej prestiżowych projektach w branży, przeprowadzanych dla klientów w Polsce i za granicą

  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań technologicznych

  • pracę z najlepszymi specjalistami z branży, możliwość zdobywania doświadczenia i uczenia się od najlepszych

  • dostęp do międzynarodowego środowiska pracy, globalnych metodyk i narzędzi

  • możliwość odbywania dodatkowych szkoleń, szansę rozwoju osobistego

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane: kierunek informatyka lub automatyka)

  • wieloletnie doświadczenie w zakresie automatyki i informatyki

  • bardzo dobra znajomość j. Angielskiego

  • wiedza i doświadczenie w obszarze IT

  • znajomość specyfiki systemów OT: architektury systemów SCADA, DCS

  • znajomość protokołów przemysłowych

  • znajomość standardów (NIST 800-82, ISA-95/ IEC 62264, ISA-99/IEC 62443)

  • znajomość zasad obsługi i eksploatacji systemów SCADA, DCS, MES

  • znajomość sterowników PLC

  • doświadczenie w integracji systemów automatyki z systemami IT

  • minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe w obszarze zarządzania lub wdrażania systemów automatyki przemysłowej

  • doświadczenie we wdrożeniu systemów SCADA

  • umiejętność pisania dokumentów o charakterze procedur, raportów, analiz w języku polskim i angielskim

  • wysokie umiejętności analityczne, interpersonalne i komunikacyjne

  • Certyfikaty GICSP, CSSA, producentów rozwiązań automatyki (Siemens, Wonderware,Honeywell, Emerson itd.) - mile widziane

Miejsce pracy:
Września, wielkopolskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-22 - 2018-06-21
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_konsultant_sap_pp_wm_qm_jezyk_angielski_i_niemiecki_lodzkie_20130122_094414