nr oferty: 93851 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
Vendor Manager
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

eurobank powstał z pasji młodego polskiego przedsiębiorcy, który postanowił stworzyć bank przyjazny i innowacyjny. Szybko staliśmy się częścią SociĂŠtĂŠ GĂŠnĂŠrale, jednej z największych europejskich grup w sektorze finansowym. Jednak wciąż do Zarządu zwracamy się na €žty€, a atmosfera pozostaje atutem podkreślanym konsekwentnie przez naszych pracowników. Stawiamy też na rozwój zawodowy €“ każda rekrutacja rozpoczyna się wewnątrz firmy. Wierzymy, że bankowość może być fajna!

Nasze wyzwania dla Ciebie:

  • Zarządzanie i utrzymanie aktualnej bazy dostawców i umów w obszarze IT

  • Aktywne wsparcie i przygotowywanie wymagań w ramach procesu RFP

  • Monitorowanie i wsparcie procesu realizacji zamówień w obszarze IT

  • Przeprowadzanie spotkań bezpośrednich w dostawcami

  • Prowadzenie negocjacji z dostawcami w zakresie warunków umów

  • Monitoring istotnych parametrów umów w kontekście ich rzeczywistej realizacji

  • Przygotowywanie notatek i raportów po spotkaniach

  • Prowadzenie dokumentacji zakupowej

  • Bieżący kontakt telefoniczny i mailowy z dostawcami

  • Cykliczne przygotowanie raportów związanych z monitorowanym obszarem

Oferujemy:
W zamian oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia

  • Prywatną bezpłatną opiekę medyczną

  • Możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego

  • Kwartalny system premiowy

  • Atrakcyjną lokalizację pracy €“ wrocławski Rynek

  • Zniżki na lunch, do kina i teatru

  • Preferencyjną ofertę produktów bankowych

  • Strzeżony parking dla rowerzystów

Wymagania:
Masz to coś?

  • Wykształcenie wyższe

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku (oczekiwana umiejętność obsługi wielu dostawców, projektów i szerokiego wachlarza zadań)

  • Doświadczenie w sektorze finansowym będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie przy wsparciu realizacji projektów IT będzie dodatkowym atutem

  • Rzetelność, pomysłowość, komunikatywność i samodzielność

  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_web_production_malopolskie_20131220_104022