nr oferty: 90915 / 2018-08-09
Praca dla informatyków
Tester Manualny z językiem francuskim
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Dla Naszego klienta, międzynarodowej firmy dostarczającej klientom rozwiązań technologicznych na całym świecie poszukujemy kandydatów na stanowisko Testera Manualnego z językiem francuskim

Twoja rola będzie polegać na:

  • Wykonywaniu testów (testy ręczne i automatyczne);

  • Raportowaniu postępów pracy;

  • Raportowaniu wykrytych nieprawidłowości;

  • Sprawdzaniu poprawności i definiowania nowych przypadków testowych;

  • Ścisłej współpracy ze specjalistą ds. Ubezpieczeń;

  • Ścisłej współpracy z zespołem z siedzibą we Francji.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku;

  • Pracę w biurze zlokalizowanym w pobliżu centrum miasta;

  • Szkolenia i dostęp do dużego portalu e-learningowego;

  • Dofinansowanie do certyfikatów;

  • Ubezpieczenie medyczne;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Elastyczne godziny pracy;

  • Bycie częścią doświadczonego i aktywnego zespołu.

Wymagania:

Wymagania do pracy:

  • Komunikatywna znajomość języka francuskiego (minimum B1) warunek konieczny;

  • Umiejętność pracy w zespole (lokalnie i międzynarodowo);

  • Wysokie zaangażowanie do pracy w dziedzinie IT;

  • Umiejętność organizowania i ustalania priorytetów;

  • Mile widziane doświadczenie w dziedzinie IT dla ubezpieczeń lub we francuskim środowisku pracy.

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-09 - 2018-09-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/starszy-programista-inzynier-oprogramowania-java,net_323886.html