nr oferty: 72681 / 2017-11-03
Praca dla informatyków
Test Automation Engineer
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript,
Opis stanowiska:
Wymagania:

Twoje zadania:

  • planowanie, projektowanie i egzekucja testów platformy dla gier społecznościowych,

  • generowanie danych testowych i przypadków testowych,

  • raportowanie oraz analiza wykrytych defektów,

  • implementacja testów automatycznych,

  • ścisła współpraca z członkami zwinnego multidyscyplinarnego zespołu,

  • uczestnictwo w planowaniu i priorytetyzacji zakresu sprintu.

Nasze wymagania:

  • doświadczenie związane z testowaniem oprogramowania - min. 2 lata,

  • doświadczenie w automatyzacji testów,

  • praktyczna znajomość przynajmniej jednego z języków - Bash/Java/JavaScript/C++,

  • znajomość zasad działania continuous integration - jenkins,

  • doświadczenie w testach Back End i API,

  • doskonałe umiejętności analityczne,

  • dobra znajomość języka angielskiego - w stopniu umożliwiającym czytanie i opisywanie błędów wcodziennych raportach,

  • komunikatywność i umiejętność pracy zespołowej,

  • dobra spostrzegawczość, cierpliwość i umiejętność koncentracji,

  • samodyscyplina, punktualność i systematyczność,

  • bardzo dobra organizacja pracy.

Zaskocz nas dodatkowymi atutami:

  • zamiłowanie do gier na różnych platformach - w szczególności na platformy mobilne (iOS i Android),

  • zrozumienie i chęć pracy w zwinnych metodologiach (SCRUM),

  • znajomość narzędzi do automatyzacji testów Front End jak Selenium/Appium,

  • certyfikat ISTQB lub podobny.

A co otrzymasz w zamian?

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • pakiet relokacyjny i pomoc w znalezieniu lokum,

  • pakiet opcji na akcje firmy,

  • elastyczne godziny pracy,

  • typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb,

  • pracę z doświadczonym zespołem w świetnej atmosferze,

  • świeże owoce i zimne napoje każdego dnia,

  • dostęp do czytników Kindla z branżowymi e-bookami,

  • i oczywiście: prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę Multisport oraz imprezy integracyjne.

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-03 - 2017-11-23
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_projektant_interfejsu_uzytkownika_lodzkie_20130122_094337