nr oferty: 82804 / 2018-04-03
Praca dla informatyków
Technical Support Specialist
Umiejętności komputerowe:
Telekomunikacja: VoIP,
Opis stanowiska:
U kogo będziesz pracował?

Praca dla lidera w zakresie dystrybucji leków i produktów farmaceutycznych zaopatrującego jednostki szpitalne. Firma prowadzi działalność od 25 lat, funkcjonując na rynku ochrony zdrowia w Polsce, na Litwie i w Wielkiej Brytanii.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • konfigurację i zarządzanie wewnętrznymi systemami

  • zapewnienie ciągłości pracy usług teleinformatycznych (zarządzanie archiwizacją danych i zasobami)

  • administrowanie siecią telefoniczną, ActiveDirectory

  • obsługę systemu ticketowego

  • współpracę ze wszystkimi działami firmy

  • administrowanie serwerami Linux, Windows oraz serwerami aplikacji Tomcat i NAS

  • wsparcie użytkowników w przypadku awarii

  • udział we wdrożeniach nowych rozwiązań teleinformatycznych w Spółce

Oferujemy:
W zamian oferujemy:

  • długofalowe, bezpośrednie (nie outsorcing) zatrudnienie przy Umowie o Pracę

  • pakiet benefitów: karta sportowa, opiekamedyczna, ubezpieczenie medyczne

  • możliwość finansowanie szkoleń zewnętrznych, kursy wewnętrzne

  • wyjazdy integracyjne

  • pełne wsparcie przy wdrożeniu

Wymagania:
Jesteś idealnym Kandydatem, jeśli:

  • jesteś zorientowany zarówno w środowisku Linux jak i Windows

  • nie jest Ci obca tematyka teleinformatyczna: wirtualizacjaserwerów (Hyper-V), przełączniki sieciowe (Cisco), VoIP, PeE

  • dysponujesz prawem jazdy kat. B

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znasz językangielskina poziomie czytania dokumentacji technicznej

  • posiadasz umiejętność koncepcyjnego i analitycznego myślenia

  • nie obawiasz się wdrażania standardów obszaru teleinformatyki wSpółce

  • orientacja na klienta i zaangażowanie to Twoja mocna stronasp i

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-03 - 2018-05-03
Link do oferty: http://www.praca.pl/c-c-software-engineer-gsm_302714.html