nr oferty: 76762 / 2017-12-22
Praca dla informatyków
Technical Application Consultant
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Dla Klienta , firmy z brytyjskim kapitałem, oferującej oprogramowanie i usługi doradcze Klientom z branży badawczej szukam osoby na stanowisko Technical Application Consultant

W kilku osobowym, będziesz:

  • pracować w języku angielskim,

  • pisać skrypty wdrożeniowe i testować nowe projekty.

  • supportować i wdrażać produkt u Klientów,

  • konfigurować serwer, wgrywanie do niego struktur,

  • odbywał wyjazdy służbowe kilka razy w roku,

  • wspierać dział sprzedaży poprzez budowanie relacji z Klientami,

  • wspierać zdalnie Klientów podczas testowania i wdrażania produktu,

  • współpracować z działem Developmentu, przekazując opinie Klientów o produkcie.

Oferujemy:

Klient oferuje:

  • współpracę na zasadach B2B lub UoP ,

  • wynagrodzenie adekwatne do poziomu doświadczeni i umiejętności,

  • 25-dniowy roczny urlop (plus dni wolne od pracy) przy B2B,

  • Elastyczne godziny pracy, między 8:00-18:30,

  • Regularne imprezy integracyjne,

  • Szkolenia techniczne z firmowego produktu,

  • Dofinansowanie do certyfikatów.

Wyślij CV w języku angielskim.

Wymagania:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane matematyczne, informatyczne lub pokrewne,

  • wykształcenie techniczne w zakresie oprogramowania, informatyki badawcze,

  • znajomość języka angielskiego na poziomie biegłym(B2/C1) w mowie i w piśmie,

  • min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu danymi klientów i rozwiązaniami programowymi,

  • wysoko rozwinięte kompetencje miękkie w zakresie budowania relacji z klientami,

  • terminowość , zorganizowanie, umiejętność zarządzania czasem i planowania,

  • biegłość w SQL (najlepiej Oracle),

  • biegła obsługa systemu Windows,

  • samodzielność i umiejętność pracy w zespole,

Mile widziane doświadczenie w obszarze nauk przyrodniczych / farmaceutycznych, procesów badawczych.

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-22 - 2018-01-20
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_business_performance_applications_developer_malopolskie_20130416_094053