nr oferty: 79129 / 2018-02-05
Praca dla informatyków
System Administrator
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Bazy danych: MySQL,
Opis stanowiska:

Wynagrodzenie:

8000 €“ 12000 zł netto na fakturze (B2B)

Oferujemy:
Możemy obiecać:

  • Wynagrodzenie na poziomie 8000 €“ 12000 zł netto na fakturze (przy współpracy woparciu okontrakt B2B)

  • Pakiet narzędzi rozwojowych, jak: teamowy program rozwojowy, dedykowany czas na development €“ jeśli lubisz się pobawić, biblioteczka firmowa, regularne firmowe eventy zprelekcjami, spotkania grup tematycznych (technologicznych ibranżowych) oraz opcja udziału wprojektach open-source, nad którymi pracują nasze teamy

  • Prywatną opiekę medyczną

  • Kartę MultiSport

  • Kartę lunchową

  • Niezapomniane imprezy iwyjazdy integracyjne

  • Pracę wunikatowej atmosferze (cenimy sobie nieformalne relacje)

Wymagania:
Czym będziesz się zajmować?

Pracą w fantastycznej atmosferze z doświadczonymi kolegami, którzy zawszę wesprą Cię radą. A poza tym:

  • Utrzymaniem bieżącej infrastruktury aplikacji

  • Monitoringiem infrastruktury, usług, systemu, sprzętu, aplikacji

  • Instalacją serwerów, konfiguracją usług

  • Analizowaniem infrastruktury i sugerowaniem optymalnych rozwiązań

  • Automatyzacją deploymentu

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

  • Świetnie znasz Linuksa

  • Orientujesz się w zagadnieniach sieciowych (bezpieczeństwo, działanie protokołów TCP/IP)

  • Swobodnie poruszasz się w bazach relacyjnych (MySQL/MariaDB), a zagadnienia replikacji nie są Ci obce

  • Automatyzujesz swoją pracę przy pomocy skryptów np. Bash / Perl / Python / Ruby

  • Wiesz, co to provisioning i znasz w praktyce Puppet / Chef / Ansible / Docker / SaltStack

  • Potrafisz dogadać się po angielsku €“ ale bez obaw, możesz liczyć na nasze wsparcie

Fajnie, jeśli dodatkowo:

  • Zajmowałeś się monitoringiem €“ u nas to Nagios/Munin i Grafana, więc jeśli je kojarzysz to plus dla Ciebie

  • Masz 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Tak, jak my lubisz rozwiązania infrastructure as a service jak AWS lub Azure (i potrafisz to uzasadnić!)

  • Umiesz korzystać z narzędzi do przetwarzania tekstu (np. sed)

  • Znany jest Ci setup php + http server, np. apache/nginx

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-02-05 - 2018-03-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/programista-c_288825.html