nr oferty: 96717 / 2018-11-16
Praca dla informatyków
Starszy Konsultant Murex
Umiejętności komputerowe:
Systemy operacyjne: Solaris,
Bazy danych: Sybase,
Opis stanowiska:

Jako Starszy Konsultant Murex będziesz wspierać irozwijać zaawansowane środowisko systemu Murex. Będziesz pracować dla międzynarodowej instytucji finansowej działającej aktywnie na całym świecie. Wraz zzespołem będziesz pracować na drugim poziomie wsparcia, służąc klientowi doradztwem, identyfikując potrzeby optymalizacji oraz realizując zmiany (Change Requests).

Oferujemy:
Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe ijęzykowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);

  • udział wprestiżowych projektach międzynarodowych;

  • benefity wramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;

  • elastyczny czas pracy;

  • wsparcie wrelokacji;

  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;

  • bezpłatne miejsca parkingowe;

  • umowę opracę na czas nieokreślony.

Wymagania:
Profil idealnego kandydata:

  • doświadczenie we wsparciu dużych aplikacji komputerowych;

  • bardzo dobra znajomość systemu Unix: najlepiej Solaris, Sun Cluster 3.1 oraz bazy danych (Sybase ASE 12.5/15) lub T-SQL;

  • doświadczenie wbranży bankowej;

  • umiejętność samodzielnej pracy izorientowanie na jakość świadczonych usług;

  • wykształcenie wyższe;

  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego iniemieckiego.

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-16 - 2018-12-16
Link do oferty: http://www.praca.pl/technical-support-engineer-working-student_459826.html