nr oferty: 90737 / 2018-08-06
Praca dla informatyków
Starszy Konsultant Murex
Umiejętności komputerowe:
Systemy operacyjne: Solaris,
Bazy danych: Sybase,
Opis stanowiska:

Jako Starszy Konsultant Murex będziesz wspierać i rozwijać zaawansowane środowisko systemu Murex. Będziesz pracować dla międzynarodowej instytucji finansowej działającej aktywnie na całym świecie. Wraz z zespołem będziesz pracować na drugim poziomie wsparcia, służąc klientowi doradztwem, identyfikując potrzeby optymalizacji oraz realizując zmiany (Change Requests).

Oferujemy:
Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);

  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;

  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;

  • elastyczny czas pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;

  • bezpłatne miejsca parkingowe;

  • umowę o pracę na czas nieokreślony.

Wymagania:
Profil idealnego kandydata:

  • doświadczenie we wsparciu dużych aplikacji komputerowych;

  • bardzo dobra znajomość systemu Unix: najlepiej Solaris, Sun Cluster 3.1 oraz bazy danych (Sybase ASE 12.5/15) lub T-SQL;

  • doświadczenie w branży bankowej;

  • umiejętność samodzielnej pracy i zorientowanie na jakość świadczonych usług;

  • wykształcenie wyższe;

  • co najmniej dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego.

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-06 - 2018-09-05
Link do oferty: http://www.praca.pl/digital-production-lead_321967.html