nr oferty: 75031 / 2017-11-27
Praca dla informatyków
Specjalista ds.wsparcia systemu
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, będzie pracować w strukturach międzynarodowych jako członek zespołu Działu Systemów i Procesów Informatycznych.

Oferujemy:

  • pracę w innowacyjnym zespole z ukierunkowaniem na realizację rozwojowych projektów,

  • zdobywania doświadczenia w strukturach międzynarodowych zespołów projektowych,

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę zgodnie ze standardami obowiązującymi w Niemczech,

  • atrakcyjny pakiet benefitów,

  • wsparcie w procesie relokacji oraz pakiet relokacyjny.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,

  • doświadczenie w pracy w Działach Wsparcia IT lub na stanowiskach Analityka Biznesowego w obszarach IT,

  • doświadczenie w pracy w środowisku Oracle J.D. Edwards World lub Enterprise One,

  • znajomość finansowych procesów biznesowych (modułów finansowych),

  • umiejętności koordynowania zadań projektowych i raportowania statusu/postępu prac w projekcie,

  • umiejętność zarządzanie wymaganiami oraz tworzenia dokumentacji projektowej,

  • doświadczenie w tworzeniu skryptów na potrzeby użytkowników,

  • doświadczenie w przygotowywaniu projektów funkcjonalnych,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego pozwalającej na aktywne uczestnictwo w międzynarodowym projekcie,

  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność analitycznego myślenia,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacji i współpracy,

  • samodzielność, odpowiedzialności za powierzone zadania,

  • zaangażowanie w realizację celów zespołu,

  • gotowość do relokacji i podjęcia pracy także poza granicami Polski.

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-27 - 2017-12-11
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_konsultant_it_french_speaker_dolnoslaskie_20130227_151051