nr oferty: 87251 / 2018-06-11
Specjalista ds. wsparcia klienta z językiem angielskim (Service Dispatcher)
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

NA TYM STANOWISKU BĘDZIESZ

  • Rejestrować oraz klasyfikować nadchodzące zgłoszenia klientów w systemie ticketowym

  • Ściśle współpracować z najbardziej znanymi markami z branży automotive, kosmetycznej, żywnościowej itd.

  • Współdziałać z naszymi ekspertami w celu rozwiązywania problemów

  • Przygotowywać dane statystyczne oraz tworzyć niezbędne raporty, prezentacje i zestawienia

  • Nadzorować terminowość i sposób realizacji zgłoszeń zgodnie z zapisami umów

Oferujemy:
OFERUJEMY CI

  • Perspektywę rozwoju zawodowego i osobistego w branży IT wraz z elastycznym grafikiem czasu pracy z możliwością Home Office

  • Zatrudnienie na podstawie umowy oraz otwartą komunikację

  • Możliwość nabycia ciekawego doświadczenia i kontakt z językiem poprzez pracę z klientem zagranicznym

  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, darmowa nauka języka niemieckiego, imprezy integracyjne i sportowe itd.)

Wymagania:

  • Biegle władasz językiem angielskim (warunek konieczny)

  • Znasz i umiesz obsługiwać pakiet MS Office, szczególnie MS Excel (obsługa excel a na poziomie średnio-zaawansowanym jest weryfikowana w procesie rekrutacji)

  • Masz za sobą pierwsze doświadczenia w zdalnym kontakcie z klientem

  • Samodzielność, skrupulatność i terminowość to Twoje drugie imię

  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktu nie stanowią dla Ciebie problemu

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-11 - 2018-07-11
Link do oferty: http://www.praca.pl/senior-php-developer_310838.html