nr oferty: 77678 / 2018-01-12
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Rozwoju Kanałów Zdalnych
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • aktywne wspieranie jednostek odpowiedzialnych za bezpośredni kontakt zKlientem wzakresie działania kanałów zdalnych

  • tworzenie materiałów wspierających iedukacyjnych dotyczących kanałów zdalnych dla Klientów oraz jednostek odpowiedzialnych za kontakt zKlientem

  • współtworzenie nowych rozwiązań wbankowości internetowej imobilnej

  • wprowadzanie mniejszych modyfikacji wfunkcjonowaniu bankowości internetowej imobilnej

  • udział wprojektach wprowadzających większe zmiany

  • tworzenie raportów oraz analiza działania bankowości elektronicznej

Oferujemy:

  • pracę w dojrzałej organizacji korzystającej z nowoczesnych rozwiązań

  • umowę o pracę od pierwszego dnia

  • opiekę medyczną

  • możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego

  • kwartalny system premiowy

  • parking dla rowerzystów

  • atrakcyjną lokalizację pracy €“ wrocławski Rynek

  • zniżki na lunch, do kina i teatru

  • preferencyjną ofertę produktów bankowych

Wymagania:

  • znajomość zagadnień dotyczących bankowości internetowej imobilnej

  • mile widziane:praktyczna znajomość aplikacji PowerPoint, Word, Excel

    • praktyczne doświadczenie wobsłudze kanałów zdalnych wBanku lub instytucji finansowej
      i/lub

    • doświadczenie wtworzeniu raportów na podstawie danych samodzielnie pozyskanych zsystemów informatycznych

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • samodzielność iproaktywna postawa

  • wysokie zaangażowanie wrealizację zadań

  • rozwinięte zdolności komunikacyjne

  • nastawienie na współpracę wzespole

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-12 - 2018-02-11
Link do oferty: http://www.praca.pl/frontend-developer_278851.html