nr oferty: 82800 / 2018-04-03
Praca dla informatyków
Specjalista ds. Informatyki
Umiejętności komputerowe:
Telekomunikacja: VoIP,
Opis stanowiska:
U kogo będziesz pracował?

Praca dla lidera wzakresie dystrybucji leków iproduktów farmaceutycznych zaopatrującego jednostki szpitalne. Firma prowadzi działalność od 25 lat, funkcjonując na rynku ochrony zdrowia wPolsce, na Litwie iw Wielkiej Brytanii.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • konfigurację izarządzanie wewnętrznymi systemami

  • zapewnienie ciągłości pracy usług teleinformatycznych (zarządzanie archiwizacją danych izasobami)

  • administrowanie siecią telefoniczną, ActiveDirectory

  • obsługę systemu ticketowego

  • współpracę ze wszystkimi działami firmy

  • administrowanie serwerami Linux, Windows oraz serwerami aplikacji Tomcat iNAS

  • wsparcie użytkowników wprzypadku awarii

  • udział we wdrożeniach nowych rozwiązań teleinformatycznych wSpółce

Oferujemy:
W zamian oferujemy:

  • długofalowe, bezpośrednie (nie outsorcing) zatrudnienie przy Umowie o Pracę

  • pakiet benefitów: karta sportowa, opiekamedyczna, ubezpieczenie medyczne

  • możliwość finansowanie szkoleń zewnętrznych, kursy wewnętrzne

  • wyjazdy integracyjne

  • udział we wdrożeniach nowych rozwiązań teleinformatycznych w Spółce

  • pełne wsparcie przy wdrożeniu

Wymagania:
Jesteś idealnym Kandydatem, jeśli:

  • jesteś zorientowany zarówno w środowisku Linux jak i Windows

  • nie jest Ci obca tematyka teleinformatyczna: wirtualizacjaserwerów (Hyper-V), przełączniki sieciowe (Cisco), VoIP, PeE

  • dysponujesz prawem jazdy kat. B

  • posiadasz min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znasz językangielskina poziomie czytania dokumentacji technicznej

  • posiadasz umiejętność koncepcyjnego i analitycznego myślenia

  • nie obawiasz się wdrażania standardów obszaru teleinformatyki wSpółce

  • orientacja na klienta i zaangażowanie to Twoja mocna strona

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-03 - 2018-05-03
Link do oferty: http://www.praca.pl/c-c-senior-sw-engineer-gsm_302708.html