nr oferty: 96252 / 2018-11-06
Praca dla informatyków
Software Tester
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Internet: JavaScript,
Opis stanowiska:

Chcesz mieć realny wpływ na rozwój produktu oraz firmy, w której pracujesz?

Preferujesz pracę w zespole, który sam wyznacza sobie cele i system ich realizacji? €“Czytaj dalej!

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, wywodzącej się z software house€™a, tworzącej oprogramowanie dla milionów użytkowników na całym świecie poszukujemy specjalisty na stanowiskoSoftware Tester.

Testowanie 50/50 (automatyzacja + testowanie manualne)

Twoje obowiązki:

  • Współtworzenie największego w tej części Europy systemu logistycznego

  • Testowanie serwisów i usług

  • Wsparcie testerskie i technologiczne dla procesów wewnętrznych firmy Klienta

Oferujemy:

A oto co może Tobie zaoferować!

  • Umowę dostosowaną do potrzeb (B2B/UoP)

  • Elastyczne godziny pracy oraz możliwość okolicznościowej pracy zdalnej

  • Atrakcyjne konferencje i szkolenia

  • Codzienne śniadania, soki oraz porcje owoców

  • Prywatną opiekę medyczną oraz ubezpieczenie

  • Kartę Multisport

  • Playroom

  • Pakiet relokacyjny

Wymagania:

Czego oczekuje Klient?

  • Praktycznej znajomości technik projektowania testów, min. 2-lata doświadczenia

  • Znajomości PHPa oraz frameworków Behat/PHPUnit

  • Znajomości jednego z narzędzi do automatyzacji testów, najlepiej Selenium

Mile widziane:

  • Certyfikat ISTQB

  • Znajomość systemu kontroli wersji €“ GIT

  • Znajomość JavaScript

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-06 - 2018-12-06
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-helpdesk-with-german_455759.html