nr oferty: 93703 / 2018-10-04
Praca dla informatyków
Software Engineer Java
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle, Sybase,
Opis stanowiska:

Mamy przyjemność ogłosić, że pojawiła się niepowtarzalna okazja by dołączyć do jednego znajlepszych zespołów developerskich wPolsce.

Nasz Klient jest globalną firmą naukową, która nigdy nie przestaje inwestować. Firma korzysta z46 platform technologicznych, ich wynalazki poprawiły życie codzienne setek milionów ludzi na całym świecie. Jest to światowy dostawca technologii wzakresie interaktywnych porad dotyczących produktów.

Klient szczyci się swoim zespołem pracowników istwarza im warunki do rozwoju zawodowego by stopniowo zapewniać coraz wyższy poziom świadczonych usług. Jest to pracodawca równych szans, bez dyskryminacji, liczy się twoja wiedza iumiejętności. Jest to dynamicznie rozwijająca się firma, ze stabilna pozycją na rynku oraz obszernym budżetem szkoleniowym. Nasz Klient tworzy dla swoich pracowników doskonałe warunki pracy, czego dowodzi otrzymywanie przez kilka lat zrzędu tytułu Solidnego Pracodawcy czy potrójnego wyróżnienia Great Place to Work w2016, 2017 i2018r.

Oferujemy:
W zamian oferujemy:

  • Możliwość dołączenia do nowo tworzonych zespołów

  • Możliwość częściowego home office po kresie próbnym

  • Elastyczne godziny pracy

  • Nowocześnie wyposażone biuro w centrum Wrocławia

  • Pracę przy międzynarodowych projektach (Kanada, USA)

  • Pełen pasji i zaangażowany zespół utalentowanych profesjonalistów

  • Benefity takie jak: karta Multisport, prywatna opieka medyczna

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o prace oraz obszerny budżet szkoleniowy

Wymagania:
Wymagania:

  • Wcześniejsza praca w oparciu o Java 8, Spring, Hibernate

  • Doświadczenie w międzynarodowym środowisku

  • Język angielski komunikatywny

Zaletą byłoby gdybyś znał:

  • Testowanie Java (JUnit / Mockito itp.)

  • Bazy danych (Oracle, Sybase lub SQL Server)

  • Narzędzia i zasady DevOps

  • Linux

  • Metodologie typu Agile, Scrum, XP

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-04 - 2018-11-03
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_administrator_unix_dolnoslaskie_20131128_104053