nr oferty: 93458 / 2018-09-27
Serwisant komputerowy / Serwisant sieci komputerowych / Informatyk
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby na stanowisko serwisanta komputerowego / serwisanta sieci komputerowych pracującego na terenie Wrocławia i okolic oraz w siedzibie firmy ul. Pogodna 4.

  • serwisowanie sieci komputerowych (znajomość routerów, access-pointów, konfiguracji routerów, AP)

  • serwisowanie oprogramowania serwerowego (Windows Server, Linux)

  • konfiguracje sieci komputerowych LAN oraz WAN

  • montaż sieci komputerowych LAN oraz Wi-Fi

  • serwisowanie oprogramowania (usuwanie wirusów, konfiguracje sprzętu komputerowego)

  • serwisowanie sprzętu komputerowego w zakresie hardware i software (komputery, notebooki, urządzenia fiskalne)

  • montaż komputerów

  • wyjazdy do klientów oraz praca w siedzibie firmy

  • konfiguracja i instalacja programów księgowych Insert GT/NEXO, Reset2, Płatnik ZUS

Oferujemy:

  • Pracę w pełnym wymiarze godzin

  • Zatrudnienie na umowę o pracę

  • Pracę w młodym zespole

Wymagania:

  • Znajomość oprogramowania Serwerowego (Windows Serwer, Linux).

  • Umiejętność konfiguracji routerów, acces pointów sieci Wi-Fi. Istotna znajomość i umiejętność programowania routerów Mikrotik

  • Bardzo dobra znajomość wszystkich wersji Windows oraz oprogramowania biurowego (od strony użytkowej jak i serwisowej)

  • Znajomość budowy komputera oraz umiejętność jako montażu (wymagane wcześniejsze doświadczenie)

  • Umiejętność konfiguracji sieci LAN (oparte o Windows) oraz WAN (Interenet)

  • Prawo Jazdy kat. B

  • Umiejętność samodzielnego radzenia sobie z problemami sprzętowymi i programowymi

  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku pracy

  • Znajomość oprogramowania firmy Insert będzie atutem (programy handlowo-księgowe)

  • Znajomość podstaw administracji MS SQL Servera będzie dodatkowym atutem (podstawowa administracja - użytkownicy, backup)

  • Znajomość sprzętu Apple (MacBooki, Apple OS) będzie dodatkowym atutem.

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-09-27 - 2018-10-27
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_brand_manager_with_german_mazowieckie_20131016_102023