nr oferty: 87433 / 2018-06-12
Praca dla informatyków
Service Desk Analyst z językiem angielskim
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Praca w obszarze wsparcia technicznego

  • Odpowiadanie na pytania klientów (mailowe oraz telefoniczne)

  • Pomoc np. w resetowaniu haseł, tworzeniu kont użytkowników

  • Aktywna współpraca z innymi zespołami oraz działami firmy

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie

  • Szkolenie wdrażające w strukturę firmy

  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna)

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu

  • Możliwość rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na międzynarodowym rynku

  • Kartę MultiSport, bilety na wydarzenia kulturalne (teatr, kino)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Zdolność szybkiego uczenia się,

  • Obsługa komputera na wysokim poziomie

  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • Doświadczenie w obsłudze klienta

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-12 - 2018-07-11
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_content_reviewer_with_norwegian_bokml_mazowieckie_20130122_094154