nr oferty: 93645 / 2018-10-02
Praca dla informatyków
Senior Software Developer
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Internet: JavaScript,
Opis stanowiska:

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i rozwiązań

  • Dowolny rodzaj współpracy (Umowa o pracę / B2B)

  • Interesującą i samodzielną pracę w szybko rozwijającej się firmie

  • Realizację projektów dla dużych klientów biznesowych

  • Możliwość pracy z innowacyjnymi technologiami

  • Pracę w miłej atmosferze

  • Możliwość pracy zdalnej

Wymagania:
Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należeć:

  • Współpraca z analitykami i architektami przy projektowaniu aplikacji ,proponowanie własnych rozwiązań

  • Analiza możliwości implementacyjnych proponowanych rozwiązań

  • Implementacja i wdrażanie aplikacji

  • Koordynacja pracy zespołu projektowego, zarządzanie projektem zgodnie z metodyką SCRUM

  • Stałe podnoszenie swoich kwalifikacji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub techniczne, najlepiej informatyczne.

  • Minimum 4 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Znajomość .NET, ASP.NET, MVC,C#, JavaScript,Entity Framework

  • Umiejętności projektowania baz danych opartych o Microsoft SQL Server

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Chęć stałego rozwoju oraz poszerzania wiedzy i umiejętności

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-02 - 2018-11-01
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_asystentka_ze_znajomoscia_jezyka_norweskiego_i_angielskiego_wielkopolskie_20131024_102026