nr oferty: 93856 / 2018-10-05
Praca dla informatyków
SAP Programista
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: C/C++, ABAP,
Bazy danych: MS SQL, DB2, Oracle,
Opis stanowiska:

  • realizacja projektów programistycznych przy wdrażaniu modułów aplikacji SAP

  • udział w pracach doradczych mających na celu analizę i reorganizację procesów biznesowych pod kątem wdrożenia systemu ERP

  • świadczenie usług wsparcia i rozwoju wdrożonych rozwiązań

Oferujemy:

  • rozwój nowych kompetencji €“ poprzez współpracę z doświadczonymi programistami i konsultantami na projektach wdrożeń i wsparcia systemu SAP dla firm będących liderami rynku w Polsce i za granicą

  • samodzielność €“ nasi programiści cieszą się dużą samodzielnością i autonomią

  • atrakcyjne zarobki

  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z egzaminami certyfikującymi

  • siedziba firmy w samym sercu Wrocławia

  • wsparcie w relokacji

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie wyższe

  • mile widziane doświadczenie programistyczne

  • mile widziana znajomość baz danych MS SQL, Oracle, DB2, HANA

  • mile widziana znajomość systemów serwer-side: MS, AIX, Linux

  • znajomość java script i / lub Fiori

  • znajomość VM-Ware

  • doświadczenie z C/C++/C#, php, JAVA, ABAP lub innym językiem programowania

  • predyspozycje do analitycznego myślenia

  • język angielski lub niemiecki

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-05 - 2018-11-04
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_konsultant_telefoniczny_z_jezykiem_niemieckim_za_granica_20131225_102011