nr oferty: 73226 / 2017-10-24
Praca dla informatyków
QA / Tester
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: .NET,
Opis stanowiska:

Twoje zadania to:

  • przeprowadzanie testów oraz tworzenie kompletnych scenariuszy testowych dla aplikacji webowych;

  • organizacja, tworzenie oraz rozwijanie dokumentacji testowej iprojektowej;

  • zarządzanie zadaniami wJirze ,Selenium.

Oferujemy:

Oferujemy między innymi:

  • atrakcyjne wynagrodzenie i doskonałą , partnerską atmosferę pracy;

  • ciekawą i odpowiedzialna pracę z najlepszymi specjalistami;

  • możliwość realizacji projektów międzynarodowych;

  • stabilne zatrudnienie w nowoczesnym przedsiębiorstwie;

  • możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • przynajmniej 2 lata doświadczenia w pracy na stanowisku Testera / Specjalisty QA;

  • umiejętność planowania i wykonywania testów: integracyjnych, wydajnościowych, regresji, bezpieczeństwa;

  • umiejętność testowania WebServices;

  • wiedza z zakresu automatyzacji testów;

  • umiejętność korzystania z narzędzi: Firebug, devTool, TestLink lub podobne;

  • umiejętność analitycznego myślenia;

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w grupie;

  • dokładność, skrupulatność, samodzielność;

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • znajomości z zakresu technologii.NET, C#, ASP.NET and SQL.

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-10-24 - 2017-11-23
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1027571?jobSource=XMLFeed