nr oferty: 72786 / 2017-11-01
Praca dla informatyków
Projektant Programista Hurtowni Danych
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

  • programowanie raportów i procesów przetwarzających dane w Hurtowni Danych

  • zmiany w modelu danych

  • rozwijanie funkcjonalności Hurtowni Danych z uwzględnieniem przyjętych standardów (wersjonowanie, uprawnienia, proces zgłaszania funkcjonalności do testów, wsparcie procesu testów)

  • realizacja innych zadań związanych z procesami rozwojowymi Hurtowni Danych (optymalizacje, zmiany w modelu danych, inne)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin

  • prywatną opiekę medyczną

  • niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w dojrzałej organizacji korzystającej z nowoczesnych rozwiązań

  • przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:

  • minimum 2 lata doświadczenia wpracy wobszarze Hurtowni Danych

  • doświadczenie wimplementowaniu złożonych procesów przetwarzających dane

  • bardzo dobra znajomość SQL

  • doświadczenie woptymalizacji zapytań

  • doświadczenie wpisaniu procedur składowanych bazy danych

  • umiejętność pracy ze specyfikacjami iinnymi dokumentacjami

  • dobra komunikacja, umiejętność samodzielnego działania ianalitycznego myślenia

  • sumienność idokładność

mile widziane:

  • umiejętność szybkiego uczenia się

  • znajomość pojęć zdziedziny bankowości, zagadnień sprawozdawczych ifinansowych, atakże zagadnień dotyczących Hurtowni Danych, raportowania iprzetwarzania danych

  • doświadczenie wimplementowaniu raportów (znajomość narzędzia Oracle Discoverer lub podobnych)

  • praktyczna znajomość środowiska baz danych Oracle

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-11-01 - 2017-11-17
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/most_wanted_senior_ux_designer_zachodniopomorskie_20130124_112138