nr oferty: 93969 / 2018-10-08
Praca dla informatyków
Programista baz danych (DWH)
Umiejętności komputerowe:
Internet: Apache,
Bazy danych: PostgreSQL, DB2,
Opis stanowiska:

OPIS STANOWISKA:

Programista baz danych (DWH) to stanowisko, wymagające od kandydata zarówno samodzielności jak i umiejętności pracy w zespole. Do głównych obowiązków na tym stanowisku należy projektowanie i rozwijanie hurtowni danych, przy wykorzystaniu samodzielnie lub zespołowo przygotowanych procesów ETL. Spotkasz się tutaj z profesjonalnym podejściem do zarządzania danymi oraz cyklem życia danych od źródeł po systemy klasy Business Intelligence.

ZADANIA:

  • Tworzenie, rozwój i optymalizacja procesów ETL

  • Projektowanie i rozwój Hurtowni Danych

  • Analiza systemowa i biznesowa źródeł danych

  • Modelowanie danych i udostępnianie ich biznesowi

Oferujemy:
OFERUJEMY:

  • Pracę z młodymi i ambitnymi ludźmi

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Realizację swoich pasji i pomysłów

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym

  • Pakiet socjalny (opieka medyczna Luxmed, karta Multisport)

  • Uczestniczenie w realizacji innowacyjnych projektów

  • Owoce w kuchni i PlayStation, dart oraz piłkarzyki w pokoju odpoczynku

  • Biuro w samym centrum Wrocławia

Wymagania:
WYMAGANIA:

  • Dobra znajomość języka SQL oraz relacyjnych baz danych

  • Znajomość języka Java

  • Znajomość zagadnień związanych z hurtowniami danych

MILE WIDZIANE:

  • Doświadczenie związane z hurtowniami danych i procesami ETL

  • Doświadczenie lub zainteresowania związane z Talend

  • Doświadczenie w pracy z PostgreSQL i IBM DB2

  • Znajomość narzędzi analitycznych (najlepiej IBM Cognos)

  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT oraz systemu Jenkins

  • Doświadczenie lub zainteresowania związane z Apache Kafka

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-10-08 - 2018-11-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_konsultant_helpdesk_j_wegierski_mazowieckie_20131211_102013