nr oferty: 78195 / 2018-01-22
Praca dla informatyków
Programista Baz Danych
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL,
Opis stanowiska:

  • Tworzenie baz danych dla linii montażowych.

  • Praca wdrożeniowa: instalowanie i uruchamianie oprogramowania

  • Rozwiązywanie problemów związanych z oprogramowaniem baz danych

  • Projektowanie architektury i tworzenie dokumentacji baz danych

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Stabilne zatrudnienie

  • Adekwatne wynagrodzenie

  • Czas pracy - pełen etat

Wymagania:

  • Minimum 2- letnie doświadczenie w tworzeniu baz danych

  • Doświadczenie w sporządzaniu raportów oraz analiz systemowych

  • Praktyczna znajomość bazy danych MS SQL

  • Znajomość pakietu Ms Office

  • Bardzo dobra organizacja i dyscyplina pracy

  • Duże zdolności interpersonalne

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Mile widziana znajomość ODK TOOL 1500S

  • Gotowość do wyjazdów służbowych poza granice polski

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-01-22 - 2018-02-21
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_analityk_systemu_jde_mazowieckie_20130529_094023