nr oferty: 87044 / 2018-06-07
Praca dla informatyków
PHP Developer
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Bazy danych: MySQL,
Opis stanowiska:
Twoje przyszłe zadania:

  • Utrzymanie i rozwój wewnętrznych aplikacji webowych wspierających procesy Call Center i obsługę posprzedażową

  • Tworzenie i projektowanie nowych skryptów oraz aplikacji webowych po stronie klienta/serwera (PHP, MySQL, JS, Ajax, REST)

  • Współpraca z działem wdrożeń i developmentem przy tworzeniu i wycenie aplikacji webowych

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Pracę z młodymi i ambitnymi ludźmi pełnymi pasji

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzinowym

  • Pakiet socjalny (opieka medyczna Luxmed)

  • Pakiet Multisport

  • Uczestniczenie w realizacji innowacyjnych projektów

  • Owoce w kuchni i Play Station w pokoju odpoczynku

  • Realizację swoich pasji i pomysłów

  • Biuro w samym centrum Wrocławia

Wymagania:
Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej znajomości PHP

  • Bardzo dobrej znajomości OOP

  • Bardzo dobrej znajomości Symfony - zaczynając od wersji 1.4

  • Praktycznej znajomości SQL (MySQL)

  • Znajomości ElasticSearch i RabbitMQ

  • Znajomości systemów Linux

  • Znajomości systemu kontroli wersji GIT

  • Umiejętności tworzenia i korzystania z SOAP i RestApi

  • Umiejętności pracy w zespole

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-07 - 2018-07-07
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_information_security_monitoring_specialist_mazowieckie_20130119_094112