nr oferty: 88252 / 2018-06-22
Praca dla informatyków
Operator IT
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:

eurobank powstał zpasji młodego polskiego przedsiębiorcy, który postanowił stworzyć bank przyjazny iinnowacyjny. Szybko staliśmy się częścią SociĂŠtĂŠ GĂŠnĂŠrale, jednej znajwiększych europejskich grup wsektorze finansowym. Jednak wciąż do Zarządu zwracamy się na €žty€, aatmosfera pozostaje atutem podkreślanym konsekwentnie przez naszych pracowników. Stawiamy też na rozwój zawodowy €“ każda rekrutacja rozpoczyna się wewnątrz firmy. Wierzymy, że bankowość może być fajna :)

Nasze wyzwania dla Ciebie:

  • opieka nad sprzętem oraz systemami operacyjnymi i bankowymi

  • wdrażanie nowych technologii w centrum danych

  • monitorowanie i optymalizacja systemów

  • wykonywanie bieżących czynności administracyjnych

  • obsługa zgłoszeń od użytkowników

Oferujemy:
W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia

  • opiekę medyczną

  • pracę z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii

  • szkolenia w zakresie środowisk: Linux, Oracle

  • możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego

  • kwartalny system premiowy

  • parking dla rowerzystów

  • atrakcyjną lokalizację pracy €“ wrocławski Rynek

  • zniżki na lunch, do kina i teatru

  • preferencyjną ofertę produktów bankowych

Wymagania:
Masz to coś?

  • minimum roczne doświadczenie w IT

  • podstawowa znajomość i doświadczenie w administrowaniu systemami Linux

  • mile widziana znajomość systemów Aix, baz danych Oracle

  • wykształcenie wyższe lub studenci ostatnich lat studiów (Informatyka, Telekomunikacja, Ekonomia)

  • komunikatywność, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu, kreatywność i zaangażowanie

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-22 - 2018-07-22
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_content_reviewer_with_norwegian_bokml_mazowieckie_20130122_094154