nr oferty: 85335 / 2018-05-15
Praca dla informatyków
Młodszy konsultant ds. wsparcia użytkowników systemu ERP
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

  • Wsparcie klientów biznesowych w zakresie obsługi systemu ERP (moduł finansowy lub logistyczny)

  • Telefoniczne i mailowe wsparcie klienta

  • Analiza i diagnoza pojawiających się problemów

  • Wprowadzanie działań naprawczych

  • Tworzenie gotowych instrukcji rozwiązań problemów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet benefitów pozapłacowych: prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie, karta Multisport

  • Pracę w międzynarodowej organizacji z branży IT

  • Stałe godziny pracy (9 €“ 17)

  • Profesjonalne szkolenia

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość SQL

  • Umiejętność czytania kodu w dowolnym języku programowania

  • Wykształcenie wyższe na kierunkach technicznych

  • Dobra znajomość języka angielskiego

  • Doświadczenie w sektorze finansowym lub logistycznym będzie dodatkowym atutem

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-15 - 2018-06-13
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/grupa_linguajobpl_specjalista_ds_obslugi_klienta_ze_znajomoscia_jezyka_niemieckiego_malopolskie_20130719_102032