nr oferty: 97750 / 2018-12-04
Praca dla informatyków
Młodszy Analityk Biznesowy / Inżynier Oprogramowania Murex
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: Oracle, Sybase,
Opis stanowiska:

Jako Młodszy Analityk Biznesowy / Inżynier Oprogramowania systemu Murex będziesz monitorować iwspierać nowoczesny system działający wobszarze finansowym dla branży bankowej. Będziesz pracować wmiędzynarodowym środowisku dla instytucji finansowej działającej aktywnie na całym świecie.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe ijęzykowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);

  • udział wprestiżowych projektach międzynarodowych;

  • benefity wramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;

  • elastyczny czas pracy;

  • wsparcie wrelokacji;

  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;

  • bezpłatne miejsca parkingowe;

  • umowę opracę na czas nieokreślony.

Wymagania:
Profil idealnego kandydata:

  • techniczna znajomość środowiska Unix i systemów bazodanowych (Oracle lub Sybase);

  • dobra znajomość SQL (najlepiej T-SQL);

  • chęć do nauki i umiejętność samodzielnej pracy;

  • chęć do pracy w trybie zmianowym;

  • mile widziana znajomość sektora bankowego;

  • wykształcenie wyższe;

  • co najmniej dobra znajomość angielskiego i niemieckiego.

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-12-04 - 2019-01-03
Link do oferty: http://www.praca.pl/asystent-ds-wsparcia-it-z-jezykiem-niemieckim_467256.html