nr oferty: 97869 / 2018-12-05
Praca dla informatyków
Młodszy Administrator Linux / Unix
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MySQL, PostgreSQL, Oracle,
Opis stanowiska:
Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za administrowanie systemami opartymi o Linux i Unix, a w szczególności za:

  • Utrzymanie i administrację kluczowych systemów Linux i Unix

  • Automatyzację procesów wsadowych

  • Wykonywanie kopii i przywracanie danych z wykorzystaniem różnorodnych narzędzi

  • Monitorowanie usług i serwerów

  • Rozwiązywanie problemów klienta (3 linia wsparcia)

Oferujemy:
Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach umowy o pracę bądź na działalność gospodarczą;

  • Długofalową współpracę;

  • Bogaty pakiet socjalny, prywatna opieka medyczna;

  • Możliwość rozwoju kompetencji oraz zdobywania wszechstronnych doświadczeń;

  • Udział w ciekawych i zaawansowanych technologicznie projektach;

  • Partnerską atmosferę pracy oraz otwartą komunikacje;

  • Pracę w firmie mającej pozycję lidera w swojej branży;

  • Playroom

Wymagania:
Oczekiwania:

  • Znajomość systemów Linux

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość środowisk: Oracle Database, Oracle RAC, Oracle WebLogic oraz Oracle Service Bus

  • Znajomość systemów backupu centralnego

  • Znajomość systemów AIX/HP-UX

  • Znajomość baz danych PostgreSQL i MySQL

  • Znajomości produktów Oracle/IBM

  • Prawo jazdy kat. B

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-12-05 - 2019-01-04
Link do oferty: http://www.praca.pl/administrator-linux_467251.html