nr oferty: 99378 / 2019-01-09
Praca dla informatyków
Linux Administrator
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Internet: Apache,
Bazy danych: MySQL,
Opis stanowiska:

Wynagrodzenie:

10 000 zł - 16 000 zł netto B2B

Nowoczesny Software House z Wrocławia poszukuje pracownika na stanowisko Senior Linux Administrator. Firma realizuje zaawansowane rozwiązania internetowe dla swoich Klientów. Są to zarówno małe jak i duże firmy działąjące w Polsce oraz za granicą.W firmie pracuje około trzydzieści osób -jest to doświadczony i zaawansowany technologicznie zespół programistów. Dotychczas zrealizowalli oni projekty dla platform reklamowych, marketingowych, B2B, sklepów z konfiguratorami produktów, serwisów internetowych dla hoteli, serwisów społecznościowych, serwisów korporacyjnych, platform hostingowych i wielu innych.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • szkolenia grupowe oraz indywidualne

  • indywidualny Coaching

  • elastyczny czas pracy

  • benefity Luxmed i Multisport (Fitness Academy i Jump Hall w budynku) w formule 50%/50%

  • wspólne świętowanie fajnych momentów (tłuste czwartki, urodziny, zakończenia projektów itp)

  • liga tenisa stołowego

  • co wtorek spotkania integracyjne

Wymagania:

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku Junior Linux Administrator/ Junior DevOps Engineer

  • zaawansowana znajomość systemu Linux

  • dobra znajomość dystrybucji Debian i CentOS

  • dobra znajomość systemów www Apache, nginx

  • dobra znajomość baz danych MySQL i systemów NoSQL

  • umiejętność pisania rozbudowanych skryptów bash

  • umiejętność diagnozowania problemów sieciowych

  • znajomość oprogramowania szyfrującego (np. GPG, cryptsetup, opevpn)

  • umiejętność posługiwania się gitem

  • j.angielski - w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji

Obowiązki:

  • zarządzanie serwerami Linux, instalacja, konfiguracja, monitoring, rozwiązywanie bieżących problemów

  • konfiguracja środowisk developerskich

  • automatyzowanie zadań związanych z obsługą serwerów przez tworzenie IoC

  • dbanie o bezpieczeństwo systemów

  • wdrożenie i konfiguracja serwera graylog

  • weryfikacja i rozwinięcie istniejących roli i playbooków ansible

  • wdrożenie i automatyzacja konfiguracji serwera monitoringu Zabbix

  • wdrożenie ciągłej integracji Gitlab na nowych projektach

  • stworzenie i przetestowanie klastra redis

  • konfiguracja szyfrowanej sieci dla maszyn wirtualnych

Mile widziane:

  • podstawowa znajomość języka PHP

  • znajomość konteneryzacji (docker, kubernetes)

  • doświadczenie w budowaniu klastrów HA

  • Lead Development 1-2 systemów

  • wykształcenie kierunkowe IT

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2019-01-09 - 2019-02-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/informatyk-w-wydziale-organizacji-i-pragmatyki-zawodowej-nauczycieli_476032.html