nr oferty: 96370 / 2018-11-08
Praca dla informatyków
Konsultant SAP HCM
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Jako Konsultant SAP HCM będziesz świadczyć usługi konsultingowe dla klientów międzynarodowych ipolskich wzakresie wsparcia modułu SAP HCM.

Do Twoich głównych zadań jako Konsultanta SAP HCM należeć będzie obsługa zgłoszeń klienta wzakresie modułu SAP HCM, zgodnie zjego indywidualnymi potrzebami iustaleniami. Będziesz aktywnie uczestniczyć we wsparciu klienta idalszym rozwoju aplikacji. Będziesz dokonywać aktualizacji systemu zgodnie zwytycznymi klienta iobowiązującego prawa pracy.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);

  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;

  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;

  • elastyczny czas pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;

  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Wymagania:
Profil idealnego kandydata:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie we wsparciu klienta wobszarze SAP HCM, głównie wmodule płacowym lub udział wprojektach wdrożeniowych;

  • znajomość modułu SAP HCM, wszczególności PA, PY, OM, TM (mile widziana znajomość miękkich modułów SAP HCM: eRecruiting, ESS/MSS, Talent Management);

  • znajomość języka niemieckiego iangielskiego wstopniu co najmniej komunikatywnym;

  • znajomość metodologii projektowej;

  • znajomość procesów kadrowych iterminologii wzakresie prawa pracy.

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-08 - 2018-12-08
Link do oferty: http://www.praca.pl/it-consultant-with-fluent-german-and-english-new-project_455093.html