nr oferty: 96372 / 2018-11-08
Praca dla informatyków
Konsultant SAP FI / CO
Umiejętności komputerowe:
Opis stanowiska:

Jako Konsultant SAP FI/CO będziesz świadczyć usługi konsultingowe dla klientów międzynarodowych ipolskich wzakresie wsparcia procesów finansowych ikontrolingowych.

Do Twoich głównych zadań jako Konsultant SAP FI/CO będzie należeć obsługa zgłoszeń serwisowych klienta wzakresie modułu SAP FI/CO. Będziesz również aktywnie uczestniczyć we wsparciu klienta idalszym rozwoju aplikacji SAP (realizacja Change Request-ów, projektów).

Pracę wykonujemy głównie wbiurze we Wrocławiu.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • szkolenia zawodowe i językowe (w tym intensywny kurs języka niemieckiego);

  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;

  • benefity w ramach pakietu socjalnego, m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet ubezpieczeniowy, karta Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych;

  • elastyczny czas pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;

  • bezpłatne miejsca parkingowe.

Wymagania:
Profil idealnego kandydata:

  • minimum 2 lata doświadczenia we wsparciu klienta wobszarze SAP FI/CO lub udział wprojektach wdrożeniowych wobszarze FI/CO;

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego(Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie wzakresie języka niemieckiego wramach intensywnego kursu języka niemieckiego, bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia);

  • dobra znajomość języka angielskiego;

  • znajomość podstawowych procesów finansowo-kontrolingowych oraz Międzynarodowych Standardów Rachunkowości.

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-11-08 - 2018-12-08
Nasz partner Praca.pl
Link do oferty: http://www.praca.pl/qa-tester_455087.html