nr oferty: 86714 / 2018-06-05
Praca dla informatyków
Konsultant SAP ABAP
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: ABAP,
Internet: JavaScript,
Systemy biznesowe (ERP): SAP,
Opis stanowiska:

Jako Konsultant SAP ABAP będziesz świadczyć usługi konsultingowe i programistyczne dla Klientów międzynarodowych w obszarze systemu SAP.

Do Twoich głównych zadań będzie należeć projektowanie i implementacja rozwiązań w technologiach SAP. Będziesz również samodzielnie tworzyć szacunki nakładów prac rozwiązań technologicznych dla mniejszych zadań.Będziesz dbaćo przygotowanie i prawidłowość dokumentacji w oparciu o stosowaną metodologię.Będziesz przy tym odpowiadać za zachowanie standardów jakości świadczonych przez siebie usług. Ponadto będziesz uczestniczyć w warsztatach projektowych z Klientem.

Jako Konsultant SAP ABAP będziesz mieć również swój udziałw zadaniach pozaprojektowych, m.in. będziesz braćudział w programie mentorskim, wdrażać i wspierać mniej doświadczonych pracowników, służyć im pomocą i wiedzą w zakresie swojej specjalizacji.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;

  • atrakcyjne warunki finansowe, w szczególności rozliczanie nadgodzin, jeżeli takie były koniecznei zlecone podczas prac projektowych;

  • pakiet ubezpieczeniowy;

  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;

  • wyjazdy integracyjne;

  • szkolenia zawodowe i językowe;

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;

  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników;

  • zależnie od preferencji oferujemy dwa tryby pracy - wyjazdowy (gotowość do wyjazdów służbowych na poziomie do 100%) i stacjonarny (gotowość do wyjazdów służbowych na poziomie do 25%).

Wymagania:
Profil idealnego kandydata:

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w pracy projektowej w technologiach SAP;

  • bardzo dobra znajomość języka programowania ABAP (w tym ABAP OO);

  • dobra znajomość co najmniej trzech z wymienionych technologii: EDI, OData, SAPUI5, AdobeForms, SQLScript, CDS, migracja danych, archiwizacja;

  • mile widziane doświadczenie w językach Java lub JavaScript;

  • podstawowa znajomość przynajmniej dwóch modułów SAP ERP (FI, CO, MM, SD, PP, HR) lub jednego z systemów SAP (CRM, SRM, PLM, PO);

  • wykształcenie wyższe;

  • łatwość nawiązywania kontaktów;

  • dobra znajomość języka niemieckiego i angielskiego;

  • rzetelność i zaangażowanie w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • umiejętność analitycznego myślenia.

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-05 - 2018-07-05
Link do oferty: http://www.jobs.pl/oferty/hays_poland_sp_z_oo_java_developer_malopolskie_20130115_094100