nr oferty: 107060 / 2019-06-25
Praca dla informatyków
IT System Administrator
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MySQL, PostgreSQL,
Opis stanowiska:

Dla naszego Klienta, firmy z branży IT, wywodzącej się z software house€™a, tworzącej oprogramowanie dla milionów użytkowników na całym świecie poszukujemy specjalisty na stanowisko IT System Administrator.

Czym będzieszsię zajmował?

Ciągłym monitorowaniem stanu infrastruktury, reagowaniem na pojawiające się incydenty i pracą nad dostosowywaniem i wytwarzaniem narzędzi pomocnych przy monitorowaniu i wykrywaniu potencjalnych problemów.

Oferujemy:

Firma oferuje:

  • stałą współpracę na zasadach B2B/UoP,

  • elastyczny czas pracy,

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • opiekę medyczną, ubezpieczenie,

  • śniadania firmowe, owoce, napoje,

  • play room, parking rowerowy,

  • budżet szkoleniowy, wyjazdy na konferencje, wspólne wyjścia, imprezy integracyjne

Wymagania:

Wymagania:

  • administracja systemami Linux

  • umiejętność pisania skryptów w Python lub Bash

  • doświadczenie w pracy z narzędzi do automatyzacji i zarządzania konfiguracją (Puppet/Ansible)

  • znajomość : MySQL, Foreman, Haproxy

  • mile widziana znajomość: Libvirt/Ovirt, Redis, PostgreSQL, RabbitMQ

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2019-06-25 - 2019-07-25
Link do oferty: https://www.praca.pl/it-system-administrator_2549270.html