nr oferty: 87188 / 2018-06-08
Praca dla informatyków
IT Senior Developer Cyber Security
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: Perl,
Bazy danych: MS SQL, MySQL,
Opis stanowiska:

Fantastyczna oferta pracy wmiędzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie będącej jednym znaszych najlepszych klientów końcowych. Niepowtarzalna okazja dołączenia do nowo utworzonego zespołu zogromnymi możliwościami szybkiego rozwoju zawodowego.

Twoje obowiązki:

  • Utrzymywanie przyjmowanych danych zdarzeń bezpieczeństwa wrozwiązaniach SOC

  • Tworzenie iutrzymywanie skryptów automatyzacji wykorzystywanych do integracji między źródłami danych irozwiązaniami SOC

  • Tworzenie iprzechowywanie pisemnej dokumentacji

  • Identyfikacja źródeł iprzyczyn problemów

  • Wspieranie zespołu wreagowaniu na incydenty

Oferujemy:

W zamian oferujemy:

  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie, program emerytalny

  • Kartę Multisport

  • Pracę z najnowszymi technologiami w międzynarodowym zespole

  • Pozytywna atmosferę i ambitny zespół

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz obszerny budżet szkoleniowy

  • Zagraniczne imprezy integracyjne

Wymagania:

Wymagania:

  • Doświadczenie w administrowaniu serwerami

  • Wcześniejsza praca w oparciu o: Linux, Pyton, RESTful API, SQL Postgres, MySQL, MS SQL

  • Język angielski komunikatywny,

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

Zaletą byłaby doświadczenie:

  • W administrowaniu SIEM

  • W administrowaniu serwerami Windows

  • Z językami aplikacji Java, Perl, C ++ lub innymi

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-06-08 - 2018-07-07
Link do oferty: http://www.praca.pl/senior-java-web-developer_312299.html