nr oferty: 76772 / 2017-12-22
Praca dla informatyków
Financial System Developer
Umiejętności komputerowe:
Bazy danych: MS SQL, Oracle,
Opis stanowiska:

Dla naszego klienta zniemieckim kapitałem zakładowym, poszukujemyFinancial System Developera.
Poszukiwane są osoby posiadające doświadczenie od strony developerskiej wzakresie systemów finansowych Finastra (FusionInvest, FusionRisk, FusionCapital).

Naszym Klientem jest firma zWrocławia zajmująca się konsultingiem IT idostarczaniem dedykowanego oprogramowania dla wiodących międzynarodowych banków inwestycyjnych, firm ubezpieczeniowych ienergetycznych.Oferta nie dotyczy outsourcingu (umowa zawierana bezpośrednio zfirmą).

Zadania na stanowisku:

  • development irozszerzenia funkcjonalności istniejącego systemu finansowego

  • instalacja, implementacja, konfiguracja nowych systemów dlaklientów firmy

  • ścisła współpraca zkonsultantami biznesowymi, którzy projektują, implementują rozwiązania dla klientów

  • kooperacja zmiędzynarodowym środowiskiem

  • bardzo sporadyczne podróże służbowe

Oferujemy:

Oferujemy:

  • stabilną, bezpośrednią (nie outsorcing) współpracę na zasadachUmowy o Pracę

  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego

  • możliwość skorzystania z benefitów: między innymi z opieki medycznej dla pracownika i członków rodziny,
    ubezpieczenia grupowego dla pracownika i współmałżonka

  • budżet szkoleniowy

  • liczne eventy firmowe: wspólne wyjścia (łyżwy, kino, squash, kręgle etc.), pizza lunche,
    Family Day- spotkania pracowników i rodzin i inne

  • wynagrodzenie podstawowe + premie w systemie rocznym

  • możliwość podjęcia pracy zdalnej w sytuacjach losowych

  • komfortowe warunki pracy

  • bardzo dobrą, partnerską atmosferę

  • międzynarodowe środowisko pracy

  • elastyczne godziny pracy

W razie zainteresowania, prosimy o kierowanieCV w języku angielskim.

Wymagania:

Oczekujemy:

  • domenowa znajomość systemów finansowych Finastra (FusionInvest, FusionRisk, FusionCapital)
    od strony developerskiej

  • biegłość w komunikacji w języku angielskim (poziom min. B2)

  • praktyczna umiejętność programowania

  • znajomość baz danych (MS SQL, Oracle)

  • doświadczenie ze środowiskiem UNIX

  • umiejętność analitycznego myślenia i pracy zespołowej

Mile widziane:

  • wykształcenie o profilu technicznym

  • znajomość języka niemieckiego

  • wiedza i zainteresowanie tematyką finansową

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-12-22 - 2018-01-20
Link do oferty: http://www.praca.pl/web-developer_272844.html