nr oferty: 83351 / 2018-04-13
Application Security Engineer (z podstawową znajomością języka niemieckiego)
Umiejętności komputerowe:
Internet: JavaScript,
Opis stanowiska:

Jako Application Security Engineer będziesz odpowiadać za dostarczanie narzędzi, bibliotek, ekspertyz iwskazówek dla zespołów developerskich, żeby ułatwić im tworzenie bezpiecznych systemów.

Do Twoich głównych obowiązków, jako Application Security Engineer należeć będą:

  • ocena, rekomendowanie usprawnień oraz nadzór nad implementacją iwdrażaniem narzędzi zapewniania bezpieczeństwa do celów (static & dynamic code analysis tools,fuzz testing tools, open-source library vulnerability detection and reporting tools and security monitoring and alerting tools)

  • znajdowanie luk bezpieczeństwa wsystemach oraz sposobów ich eliminacji;

  • usprawnianie wewnętrznych narzędzi raportowania, rozpowszechniania iaudytu czynności związanych zbezpieczeństwem, wszczególności narzędzi do modelowania zagrożeń (threat modelling);

  • bycie na bieżąco znowymi potencjalnymi zagrożeniami bezpieczeństwa;

  • pomoc przy realizacji testów penetracyjnych;

  • pomoc przy przeglądach kodu wkontekście bezpieczeństwa.

Oferujemy:
Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;

  • udział w prestiżowych projektach międzynarodowych;

  • atrakcyjne warunki finansowe;

  • prywatną opiekę medyczną;

  • pakiet ubezpieczeniowy;

  • dodatkowe świadczenia w ramach pakietu socjalnego, w tym m.in. kartę Multisport, dofinansowanie zajęć sportowych (koszykówka, siatkówka, piłka nożna, kickboxing), bilety do kina i inne;

  • wyjazdy integracyjne;

  • szkolenia zawodowe i językowe;

  • możliwość elastycznego dostosowania czasu pracy;

  • przyjazną atmosferę w pracy;

  • wsparcie w relokacji;

  • dużą liczbę realizowanych projektów, która umożliwia ich ewentualną zmianę;

  • bezpłatne miejsca parkingowe dla pracowników;

  • umowę o pracę na czas nieokreślony od pierwszego dnia pracy.

Wymagania:
Profil idealnego kandydata:

  • minimum 3-letnie doświadczeniezawodowe przy zapewnianiu bezpieczeństwa systemów iaplikacji webowych;

  • bardzo dobre zrozumienie tematów związanych zbezpieczeństwem systemów iaplikacji;

  • znajomość przynajmniej jednego języka programowania (Java, JavaScript, bash);

  • duża motywacja do poszerzania wiedzy zzakresu bezpieczeństwa;

  • chęć poznawania nowych technologii izdobywania nowych umiejętności;

  • ogólna znajomość procesów wytwarzania bezpiecznego oprogramowania Secure Software Development Life Cycle (SSDLC);

  • łatwość nawiązywania kontaktów, szczerość iumiejętność współpracy wzespole;

  • ukończone studia inżynierskie lub magisterskie zdziedziny nauk ścisłych;

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego (Capgemini będzie wspierać dalsze kształcenie wzakresie języka niemieckiego wramachintensywnego kursu języka niemieckiego,bez wpływu na finansowe warunki zatrudnienia).

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-04-13 - 2018-05-13
Link do oferty: http://www.praca.pl/tester-oprogramowania_304507.html