nr oferty: 86955 / 2018-05-28
Praca dla informatyków
Analityk biznesowo-systemowy
Umiejętności komputerowe:
Internet: HTML, JavaScript, CSS,
Bazy danych: Oracle,
Opis stanowiska:
Zadania:

  • Tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych oraz systemowych

  • Przeprowadzenie studium wykonalności proponowanych zmian w systemach informatycznych

  • Udział w pełnym rozwoju aplikacji od specyfikacji i projektu poprzez wdrożenie, testowanie i wsparcie

  • Przeprowadzanie konfiguracji Oracle Service Cloud

Wymagania:

  • Min. 4 lata doświadczenia na podobnym stanowisku

  • Wiedza i doświadczenie w przygotowaniu analizy biznesowej

  • Umiejętność opracowania specyfikacji projektowej

  • Doświadczenie w pracy w zespołach projektowych

  • Doświadczenie w pracy z aplikacjami i procesami HCM lub CRM

  • Doświadczenie w implementacji / konfiguracji usługi Oracle Service Cloud lub podobnych aplikacji

  • Praktyczna znajomość HTML, CSS, JavaScript będzie dodatkowym atutem

  • Doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Zaawansowana znajomość j. angielskiego

Oferta:

  • Udział w projekcie wykorzystywanym na dużą skalę

  • Dużą samodzielność i wpływ na realizowany projekt

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i bliskich

  • Dostęp do placówek sportowych w całej Polsce

Oferujemy:

Benefity

  • komputer

  • pakiet medyczny

  • pakiet sport

  • szkolenia

Wymagania:
Wymagania technologiczne:

  • Oracle Service Cloud średniozaawansowany

  • HTML,/CSS,/JavaScript średniozaawansowany

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-05-28 - 2018-06-27
Link do oferty: http://www.praca.pl/wintel-windows-administrator_311983.html