nr oferty: 90482 / 2018-08-01
Praca dla informatyków
Administrator systemu Aleph / bibliotekarz systemowy
Umiejętności komputerowe:
Programowanie: PHP,
Internet: HTML, XML, CSS,
Opis stanowiska:

  • Koordynacja procesów związanych zfunkcjonowaniem systemu bibliotecznego Aleph w38 bibliotekach Dolnośląskiego Zasobu bibliotecznego (www.dzb.pl),

  • Kontrola podstawowych parametrów serwera systemu Aleph

  • organizacja ikontrola pracy wszystkich modułów systemu Aleph,

  • odpowiedzialność za zgodność operacji www. systemie zobowiązującymi normami iprzepisami,

  • tworzenie ikontrola kont użytkowników,

  • wsparcie iszkolenia personelu bibliotecznego wzakresie obsługi ww. systemu,

  • współpraca wzakresie powierzonych obowiązków zdostawcą oprogramowania,

  • współpraca zinformatykami iadministratorami lokalnymi wbibliotekach Dolnośląskiego Zasobu Bibliotecznego,

  • tworzenie raportów wprogramie Aleph Raporty (sql)

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • pełny wymiar czasu pracy,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego, kwalifikacji i zaangażowania w przedziale 2700 - 3300 brutto

  • świadczenia socjalne,

  • MultiSport

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Wymagania:

  • wykształcenie bibliotekarskie lub/i informatyczne I lub II stopnia,

  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym korzystać z dokumentacji systemu,

  • podstawowa znajomość składni SQL a,,

  • podstawowy poziom znajomości HTML-a i XML-a,

Przydatne umiejętności / dodatkowe atuty:

  • podstawowa znajomość Linux

  • podstawowa znajomość CSS, PHP,

  • znajomość struktury baz danych w ALEPHie, struktury katalogów, struktury tablic, przeznaczenie tablic,

  • doświadczenie w pracy w bibliotece na podobnym stanowisku.

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2018-08-01 - 2018-08-24
Link do oferty: http://www.praca.pl/unix-linux-windows-administrator_321883.html