nr oferty: 72878 / 2017-10-31
Praca dla informatyków
Administrator bezpieczeństwa IT / IT Security Administrator
Umiejętności komputerowe:
Internet: DNS,
Opis stanowiska:

  • Administrowanie rozwiązaniami, systemami inarzędziami zobszaru bezpieczeństwa IT

  • Weryfikowanie poprawnej pracy systemów bezpieczeństwa IT

  • Wdrażanie zmian iusprawnień wkonfiguracji systemów bezpieczeństwa IT

  • Tworzenie iutrzymywanie dokumentacji dla systemów bezpieczeństwa IT

  • Rozwiązywanie bieżących problemów zsystemami bezpieczeństwa IT

  • Udział wprocesach służących zapewnieniu bezpieczeństwa IT, m. in. zarządzanie podatnościami, zarządzanie cyklem życia certyfikatów

  • Wsparcie analityków SOC (Security Operations Center) wanalizie zaawansowanych zdarzeń iwdrażaniu działań mitygujących

Oferujemy:

  • Umowę o pracę od pierwszego dnia

  • Opiekę medyczną

  • Możliwość zakupu karty sportowej i ubezpieczenia grupowego

  • Kwartalny system premiowy

  • Parking dla rowerzystów

  • Atrakcyjną lokalizację pracy €“ wrocławski Rynek

  • Zniżki na lunch, do kina i teatru

  • Preferencyjną ofertę produktów bankowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (informatyka ipokrewne)

  • 3 lata doświadczenia wutrzymaniu systemów IT, wtym pożądane praktyczne doświadczenie wutrzymaniu systemów bezpieczeństwa IT (m. in. IPS, WAF, AV, SIEM, DLP, PKI, bramy e-mail, web proxy, skanery podatności, narzędzia Policy Compliance, ochrona DDoS)

  • Praktyczne doświadczenie wzarządzaniu systemami IT (m. in. kwestie: backupu iodtwarzania, utwardzania konfiguracji, wymiarowania iplanowania wydajności, monitoringu, zarządzania sprzętem fizycznym)

  • Wiedza zzakresu kryptografii, wszczególności PKI, X.509, GPG, TLS

  • Solidne zrozumienie zagadnień związanych zsieciami komputerowymi (TCP/IP, routing, switching, DNS, TLS, HTTP)

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

  • Rzetelność, pomysłowość, komunikatywność isamodzielność

  • Mile widziane certyfikaty potwierdzające posiadane umiejętności

  • Mile widziane doświadczenie wsektorze finansowym

Miejsce pracy:
Wrocław, dolnośląskie, Polska
Oferta ważna:
2017-10-31 - 2017-11-30
Link do oferty: http://www.hays.pl/szukam-pracy/JOB_1023569?jobSource=XMLFeed